התכנית תפסת אמריקה נולדה בעקבות שיתוף פעולה בין איש העסקים והמנטור להשכלה פיננסית, עוז קורן, לבין בוגר אחד הקורסים שלו, היזם חן גולדשטיין.
שניהם עוסקים בנדל״ן בארה״ב כבר שנים בהצלחה רבה. בשנתיים האחרונות החלו לשתף פעולה ולבצע עסקאות משותפות ומשם גם נולדה התכנית תפסת אמריקה, שמלמדת את השיטה הייחודית שלהם לעסקאות המניבות תשואה מאוד אטרקטיבית.
עוז קורן תפסת אמריקה

עוז קורן

מנצח תזמורות ומוסיקאי מחונן, שמצא את עצמו יום אחד שבוי כשכיר בשתי משרות ו-18 שעות עבודה ביום, אבל בזכות יישום הידע והעקרונות הנכונים, שאותם למד אצל מיטב המנטורים בעולם, הוא מנהל בעשור האחרון עסקים חובקי עולם בשווי של מיליונים בנדל"ן, שוק ההון, תיירות, מסחר אלקטרוני ועוד.
​כאדם שמקדיש היום את זמנו למשפחה, טיולים, בריאות ועסקים באופן מאוזן, נהנה עוז ללמד בארץ ובחו"ל איך לחיות כמוהו בחופש כלכלי ובריבוי מקורות הכנסה פאסיביים. 
עוז פועל בתחום הנדל"ן כ-15 שנה ובנה תיק נכסים בשווי מיליוני דולרים. ​משקיע בניו יורק, פלורידה, טקסס, ג'ורג'יה וטנסי.​

חן גולדשטיין

חן גולדשטיין

בשנה וחצי האחרונות ליווה חן משקיעים בעיסקאות של למעלה מ- 8 מיליון ש"ח בארה"ב. עד סוף השנה צפוי להשלים עסקאות בשווי של כ-12 מיליון ש"ח.
​בבעלותו של חן כמה חברות נדל"ן שמחזיקות מספר רב של נכסים בפלורידה ובניו יורק.
בחודש אוגוסט 2019 רכש חן באמצעות אחת מהחברות שבבעלותו קומפלקס של 30 יחידות דיור בפלורידה.
חן עוסק בנדל"ן כבר שנים רבות ומצליח להגיע לאחוזי רווח שלא ניתן להגיע אליהם בישראל.  הוא פיתח שיטה שמאפשרת להכפיל את הכסף בפרק זמן של עד שנתיים באמצעות רכישת נכסים מעוקלים.

2020 © כל הזכויות שמורות