השיטה שלנו מבוססת על רכישת נדל״ן בארה״ב במחירים נמוכים משמעותית ממחיר השוק. אמנם מידי פעם אנחנו מוצאים בעלי נכסים שמוכרים לנו במחיר מצוין, אך רוב הנכסים שאנחנו קונים נמכרים במכירות פומביות: מבנקים, מהמחוז, או מכל גוף מעקל אחר.
לאחר שיפוץ מאסיבי והשבחת הנכס אנחנו מוכרים אותו לאזרחים אמריקאים שקונים את הנכס בכדי לגור בו.
מכיוון שהנכס שופץ מא׳ ועד ת׳, אנחנו מוכרים אותו במחיר שוק נוכחי, ובכך נהנים מהפער בין מחיר הקנייה (והשיפוץ) למחיר המכירה. 
במה השיטה שלנו שונה מכל גוף אחר שקונה, משפץ ומוכר?
כפי שציינו, אנחנו קונים מכל הגורמים המעקלים אבל בעיקר אנחנו קונים במכירות עיקול שנערכות בבית המשפט המחוזי. הסיבה לכך היא שבכך אנחנו ״עוקפים את הבנק״. למה הכוונה? החוק בארה״ב בנוי בצורה כזו שאם מישהו קנה נכס עם משכנתא, ומכל סיבה שהיא הוא לא משלם את תשלומי המשכנתא תוך כמה חודשים הבנק רשאי לעקל את הנכס. כדי לעקל את הנכס בית המשפט עורך בשם הבנק מכירה פומבית, כאשר הבנק הוא התובע, ומכירה זו פתוחה לכולם. כל עוד הבנק מקבל את מה שבית המשפט קבע שחייבים לו (גובה החוב+הוצאות), כל משתתף במכירה הפומבית יכול לזכות בנכס.
וזה בדיוק מה שאנחנו עושים: אנחנו רוכשים את הנכסים שלנו עוד לפני שהבנק מעקל אותם. 
חשוב לציין שרכישה מסוג זה היא יותר מסובכת משאר סוגי הרכישות, כולל רכישה במכירת עיקול של הבנק, ולכן יש לנו פחות תחרות, וזה מאפשר לנו לקנות נכסים זולים מאוד.
באמצעות המערכות והצוותים המקומיים שבנינו, יש לנו גישה למאגר גדול מאוד של נכסים כאלו, ולכן אנחנו מציעים מגוון גדול של מסלולי השקעה ושירותים למשקיעים ישראלים. כגון:
  • קורסים ללימודי השקעות בארה״ב
  • ליווי מלא ברכישת נכס
  • סיורי משקיעים בארה״ב
  • פתיחת חברה אמריקאית 
  • פתיחת חשבון בנק אמריקאי פרטי/עסקי
  • פתרונות של העברות כספים בינלאומיות
ועוד...

הנה דוגמה של עסקת פליפ (קניה במחוז, שיפוץ ומכירה) שעשינו בדיוק לפי השיטה שלנו.
ואם מעניין אותך ללמוד עוד על השיטה שלנו, ניתן לצפות בתכנית בת 4 פרקים, שכרגע עדיין זמינה **ללא עלות** כאן: תפסת אמריקה
ברוכים הבאים לתפסת אמריקה - השקעות נדל״ן חכמות בארה״ב!